Over ons

BPM Finance is thuis op het gebied van financiële planning, hypotheken, schade- en levensverzekeringen, pensioenen, sparen en kredieten.

U kunt van ons een aanpak verwachten die rekening houdt met wat in uw eigen situatie van belang is. In onze adviespraktijk vormen uw wensen en persoonlijke situatie het uitgangspunt. Al onze adviseurs beschikken over de benodigde kennis, vergunningen en diploma’ s. Daarnaast werken wij conform de eisen die worden gesteld, door de AFM, aan de financiële dienstverleners.

De combinatie van deskundigheid en persoonlijke aandacht maakt BMP Finance uniek!

“Maatwerk = Mensenwerk”

Peter Feelders

Peter Feelders

Hypothecair planner

Email: peter@bmpfinance.nl

Tel: 06-11520540

Ron van Bruggen

Ron van Bruggen

Financieel adviseur

Email: ronald@bmpfinance.nl

Tel: 06-52641585

Joel van de Ven BMP Finance

Joël van de Ven

Junior adviseur

Email: joel@bmpfinance.nl

Tel: 06-42545863

3A8E1A62-EE00-4E77-8585-AD05B7BD60EA

Michel Bout

Makelaar

Email: michel@bmpfinance.nl

Tel: 06-13384122

Emma Bout

Emma Bout

makelaar

Email: emma@bmpfinance.nl

Tel: 06-29540877

Bas Feelders

Bas Feelders

marketing

Email: bas@bmpfinance.nl

Tel: 06-42428787

Jessica de Jonge

Jessica de Jonge

Backoffice

Email: jessica@bmpfinance.nl

 

Marjo Förrer

Marjo Förrer

Backoffice

Email: marjo@bmpfinance.nl

 

Manon Feelders BMP Finance

Manon Feelders

Backoffice

Email: manon@bmpfinance.nl

 

Scroll naar top